Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Výběr nemovitosti pro život nebo pro práci je velmi důležitý okamžik pro váš život. Vždyť zde trávíte větší část dne a tam také čerpáte energii do dalších činností. Mít tak někoho s kým si o tom můžu popovídat? Jsem vám oporou při hledání nemovitosti  – bytu,domu, kanceláře, pozemku. Mám zkušenosti z realitního prostředí a můžu vám pomoci při orientaci v celém obchodním případu.

  • nabízím své služby pro váš harmonický život, vaše bydlení, váš pracovní prostor
  • nabízím radu při výběru bytu, domu nebo pozemku, tak aby byl pro vás a vaší rodinu vhodný
  • nabízím posouzení vámi vybraného bytu, domu nebo pozemku, aby vám posiloval energie života – nabízím harmonizaci prostoru (byt, dům, kancelář, …….) – po úpravě vám bude prostor dodávat energii do všech oblastí života

Co můžete očekávat?

Při prvním společném setkání rozebereme vaše přání a potřeby. Na základě výsledků první bezplatné konzultace, vypracuji potřebné astrotypy. Naplánujeme časový postup celého případu.

Dle astrotypů vám sdělím jaké prostředí by bylo pro vás vhodné. V které části města nejlépe hledat. Astrotypy nám napoví jaký byt hledat – poloha, dispozice,tvar,……. Pokud už máte nějaký typ – posoudím dle astrotypů zda je pro vás vhodný.

Pokud již máte koupený byt nebo jinou nemovitost-můžeme společně udělat úpravy, tak aby vám dodával potřebné energie. Využijeme nástroj Feng shui – Ba Gua a budeme harmonizovat váš prostor.

Můžu vám být k ruce při vyhledávání nemovitosti – prohlídky, jednání s majiteli nebo realitními kancelářemi,……

Při tvorbě interiéru spolupracuji s designovým studiem MFART.