Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

 

Dnes 5.2.2019 začíná dle čínského kalendáře nový rok, a je to rok ZEMITÉHO VEPŘE. Používá se i název hliněný, a to z toho důvodu, že energií roku 2019 je země a ta může být nazývána různě. Dle západního kalendáře již rok 2019 začal a někteří z vás již cítí že energie vládce roku již začaly působit. Tyto energie jsou pro všechny stejné jak na západě tak na východě, ale jen ty kalendáře měly historicky jiný vývoj. A jaké energie to na nás působí a budou působit? Jak je můžeme využít pro náš život?

Vepř má základní energii vodu, ta nám pomůže aby nám život plynul. V případě překážek je lepší obejít a najít shůdnější cestu než být v konfliktu. Váš život v roce 2019 by měl být jednoduchý, zbytečně nekomplikujte. Voda je také komunikace a informace, můžeme dobře tuto podporu využít. V případě problému hledejte informace a komunikujte – letos to půjde lépe. Můžete informace využít i pro svou životní cestu – tento rok energie přejí studiu čehokoliv.

Pokud se podíváme na vepře, tak si umíme představit kde nám energie pomůžou. Vepř je přátelský a pohododvý. Má rád plné korýtko a pak je mu dobře. Měli bychom si užívat toho co máme a hlavně bychom neměli mít tento rok pocit nedostatku – to by nás vedlo do depresí. Nemusíme mít velké množství a vše velmi drahé – stačí málo, ale radovat se z toho, že mám. Raději si dopřejte více malých věcí a pak máte pocit blahobytu. Užívejte si přátel a nebraňte si řící o pomoc. Tento rok přeje pomoci, tak i vy pomožte pokud to jde. Ale jen pokud je to ve vašich silách, nesmíte tím trpět. V případě, že se vepř dostane na dno,tak si tam lehne a už se nehne a ještě si to užívá. Nejlépe s flaškou v ruce – pozor na alkohol v případě krize.

Další energie,  která na nás působí je země. Ta nám pomůže stát nohama na zemi a zajistit stabilitu v životě. Nevrhejte se letos do riskantních případů, vše si prověřte a konejte na jistotu. Energie země je také zázemí – věnujte pozornost tomu kde žijete a pracujete. Je vhodná doba na vylepšení. A přátelský vepř vám pomůže najít někoho kdo vám pomůže. Země je těžká a občas je možné, že budete řešit stále stejný problém do kola (to země umí,tzv, se zacyklí). Pomožte si zase energií vepře – získejte informace o problému a řešte, hlavně nestůjte na místě a nepřemýšlejte do kola. Těžkost země můžeme odlehčit ohněm – láska, radost, sex, světlo, žár,…- je toho dost příjemného pro celý rok, nemyslíte?

Samozřejmě to jak prožijeme celý rok závisí jen na nás,ale je dobré být připraven na to co nás čeká a vědět čím si v životě pomoci. Na každého energie celého roku budou působit jinak, a to dle jeho astrotypu. Pokud máte zájem se dozvědět o sobě – jaký ten rok bude – neváhejte mě kontaktovat. Pomohu vám zjistit jaký ten rok pro vás bude.

V případě,že by vás zajímaly ještě další informace o celém roce,přijďte na konzultaci nebo se přihlašte na seminář uvedený mezi akcemi.