Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

O mně

Nalezla jsem v životě harmonii a klíč k řešení každodenních problémů tak, aby mě nevyčerpávaly. Ráda bych se o tento poznatek rozdělila a pomohla těm kdo hledají harmonickou cestu životem.

Tento harmonický stav jsem získala studiem učení CHAM-YU a jeho aplikování v praxi. Naučila jsem se poznat sama sebe, své energie. Tyto energie harmonizovat, vyhledávat je. A v případě, že se ocitnu pod vlivem nevhodných energií, tak vím jak se tomu bránit. Podporuji mé energie v prostoru, který mě obklopuje a tím si zajišťuji harmonické prostředí. Umím poznat energie osob z mého okolí, porozumnět jim a případně  je také zharmonizovat.

V minulých letech jsem se věnovala oblasti nemovitostí a proto je mně blízká i problematika prostoru. Učení Feng shui nám umožňuje využívat prostor k posílení našich osobních energií a ke zlepšení kvality našeho života. Vzhledem k tomu, že vím, jak těžké je nalézt vhodné bydlení aby odpovídalo všem členům rodiny, rozhodla jsem se, že mé studiem a praxí získané zkušenosti z oblasti prodeje nemovitostí a z oblastí studia učení CHAM – YU, využiji pro mé klienty.

– Těším se na vás Jana Najmanová