Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

V současných dnech můžeme využívat další energii, a tou je mezidobí země, která na nás působí díky časové posloupnosti mezi obdobími (sezónami). Jedná se o čas cca 4 týdnů mezi ročními obdobími dle čínského kalendáře.

Země je obecně energií, která zpomaluje pohyb. Nutí vás tedy se jakoby zastavit, abyste měli možnost ohlédnout se za předchozím obdobím a zamyslet se nad jeho průběhem a výsledky. Zkontrolujte tedy, jestli jste dosáhli všeho, co jste si na předcházející období naplánovali. Ujistěte se, že jdete skutečně po své cestě a že směřujete ke svým cílům. Vše hodnoťte realisticky a objektivně. Vzhledem k tomu, že se blíží konec roku, měli byste pomalu začít hodnotit celý rok. Pokud je to nutné, udělejte potřebné korekce svých plánů a zamyslete se nad tím co chcete v příštím roce. A jelikož nám v lednu začíná nové dvanáctiletí, měly by to být představy na delší období. Je to také vhodné období na to, abyste si zajistili ty správné zdroje pro další aktivitu. Hlavně trochu zpomalte a načerpejte energie před zimou a vánočním shonem.

V případě, že máte zemi ve svém astrotypu, zpomalení vám půjde lépe. A přemítání a přemýšlení vám je také bližší než ostatním. Pokud ještě neznáte svůj astrotyp, neváhejte se na mě obrátit. Ráda vás provedu tajemstvím enregií.