Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

 

V tomto měsíci na nás bude působit opět energie vody, a to jangové (aktivní) a to je pro nás dobré znamení. Začínají se nám pomalu energie aktivizovat a tím nám mohou pomoci při našich aktivitách. Nyní se vše rodí, vše začíná. Jangová energie však nemá žádnou formu. Nelze ji tedy uchopit, ztvárnit ani jinak s ní materiálně pracovat. Není ani myšlenkou a tak ji nemůžete využívat ani pro přemýšlení. Jang je pocit. Jde o pocity, které máte a které pak můžete zformulovat pomocí myšlenek. Ale protože je to čistý Jang, není zatím doba pro to, abyste o věcech přemýšleli.
Nyní je doba vhodná pro to, abyste si co nejvíce „procítili“ rok 2019. Jaký má pro vás být? Jak se příští rok chcete cítit. Jaké pocity vám dělají dobře a které naopak špatně. Nepřemýšlejte o konkrétních věcech, co vše chcete příští rok dělat, jak to chcete dělat a čeho chcete dosáhnout. Na to je ještě příliš brzy. Tomu se budete moci věnovat až od 21.12., kdy jangovouKrysu vystřídá ve své vládě jinovýBuvol.

K tomu, abyste si mohli nový rok řádně „procítit“ potřebujete klid a dostatek času. I z tohoto důvodu je toto období v zimě, která přináší právě klidové energie a energie plynutí. Pokud tyto energie řádně využijete, vytvoříte si tak krásnou a uvolněnou energii plynutí pro celý příští rok.
Nejlepší způsob, jak se jangovým energiím Krysy věnovat je forma meditace či rozjímání. Najděte si opravdu každý den alespoň 30 min až jednu hodinu k tomu, kdy se ponoříte do absolutního klidu a budete meditovat či rozjímat nad svými ideálními pocity, kterých chcete příští rok dosáhnout. Jak se chcete příští rok cítit? Jaký cit má převládat?
Chápu,že se to v předvánočním shonu hezky říká,ale jak to udělat? Zkuste to třeba spojit i s fyzickým odpočinkem a zalezte na půl hodiny do teplé vany. Příští rok budete rádi,že jste si vyšetřili chvíle před vánoci.