Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

V těchto dnech na nás působí další z jinových energií a tou je vodní vepř. Tím nám enrgie klesají a my máme malou podporu “z venku” a musíme o to více vynaložit enrgie my sami na naší činnost. Proto bychom měli hodně odpočívat a relaxovat abychom nepřetížili své tělo a neprojevilo se nám to na fyzické stránce.

Vláda Vepře patří k těm nejpříjemnějším v roce. S Vepřem přichází energie Vody, ta k nám přináší období zimy, tj. období, kdy jsou energie nejslabší a neustále klesají (až do zimního slunovratu).  Nezapomínejte, že budete potřebovat hodně energie k tomu, abyste se chránili před velkým chladem. Navíc zima je energií Vody a ta oslabuje energii Kovu – tedy vaši imunitu. Pokud jste si ji nezpevnili, můžete se potýkat s různými nepříjemnými nemocemi spojené s chladem. Vepř má rád hlavně hojnost, klid a pohodu. V listopadu byste se tak měli věnovat hlavně činnostem spojenými s jídlem, pitím, dobrou společností rodiny a přátel, příjemnou zábavou a celkově dobrou náladou.

Také se vyhýbejte všem možným konfliktům. Ty vás jen vyčerpají. Naopak, využijte svoji energii k tomu, abyste se mohli postarat o ty, kterým chybí. Listopad je tak velmi dobrý měsíc pro pomoc bližním a na různé charitativní aktivity. V listopadu se tak starejte o celkový pocit blahobytu a hojnosti, kterou jste si měli v průběhu roku vytvořit. V listopadu byste také neměli začínat žádné nové projekty, či aktivity. Naopak, je to měsíc ukončení všeho starého, abyste v následujícím období mohli začít něco nového. Čím více se v listopadu vyčerpáte, tím méně sil budete mít na nový začátek.