Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Můžeme se radovat. Energie se nám začínají aktivovat a z klidného jinového období se posouváme do velmi aktivního jangového. Prvním zástupcem zvířat s energií dřeva je jangový (aktivní) tygr. Pokud jsme v zimním klidném období načerpali dostatek sil, můžeme teď vyrazit a svést se na jangové vlně a začít si plnit vše co jsme si naplánovali na letošní rok.

Měli byste mít naprosto jasno o svých letošních cílech ve všech devíti hlavních oblastech života (vaše Já, kariéra, vztahy,rodina, bohatství, hodnoty a pravidla, budoucnost – co nového chcete vytvořit, domov, vize a sny). Musíte si také stanovit své priority mezi těmito oblastmi. Podle těchto priorit si určete, kolik energie chcete věnovat té které oblasti. V případě,že byste chtěli pomoci s plánem dle energií Feng shui – neváhejte mě kontaktovat. Ještě je čas.

Tygr je garantem skutečného začátku. I když nový rok podle západního kalendáře začíná již 1.1. a letošní čínský rok začíná 5.2., ten opravdu dravý začátek přichází s Tygrem. Ten podle energií Astrotypu začíná vládnout již od 21. ledna. Jeho skutečná síla se však začne projevovat až se začátkem jarních energií (element dřevo) a to bude 5.2. Tygr je tak tou pravou energií pro skutečně silný a razantní start. Využijte ho. Tygr přináší velmi silné až agresivní energie. Dokáže se vrhnout na svoji kořist a bezlítostně ji získat. Proto vám pomůže se velmi dobře odrazit do všech letošních aktivit. Je to energie silně individuální, takže vám pomůže zaměřit se hlavně na sebe a své plány. Umí jak rychle vyrazit, tak i trpělivě vyčkávat. Jedno je jisté, ví přesně KDY vyrazit, aby úspěch byl zaručen. Proto nesmíte jeho začátek propásnout. Při začátku letošních aktivit si do ničeho nenechte mluvit. Tygr chce jednat po svém a „chytráky“ ve svém okolí
nepotřebuje.

Pozor na zlost či vztek. Silné energie musíte ventilovat. Choďte hodně ven, buďte v přírodě a
snažte se vše nechat volně plynout.

Pokud máte tygra ve svém astrotypu budete mít výhodu – je to vaše energie a budete se cítit dobře při aktivitě na začátku.

V případě, že ještě nevíte jaké energie máte v astrotypu a jak je můžete využít pro svůj život, kontaktujte mě. Ráda vám budu oporou při hledání vaší cesty k harmonii.