Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

 

Díky energii měsíce na nás začíná působit jangová (aktivní) energie dřeva a síla tygra. Pokud si tyto dvě síly představíte,tak pochopíte co vás žene k novým začátkům. Dřevo je mladé,které proroste cokoliv a tygr ten chvíli vyčkává a pak skočí po kořisti. Je to jednoduché a výstižné.

Tyto energie jsou velmi rozhodné a velmi agresivní. Jsou to energie rychlého a razantního začátku. Využijte je a pusťte se do svého podnikání nebo jiné akce opravdu naplno. Je to čas, kdy se máte věnovat jen a jen rychlému startu. Nehleďte nyní moc na detaily. Prostě vyrazte rychle na cestu za svými cíli. Jděte rychle a razantně. Nenechte se ničím zpomalovat. Vše co vám stojí v cestě obejděte nebo přeskočte. Nenechte se ničím zpomalit. Vlna, na kterou naskočíte, vás velmi rychle posune kupředu. Buďte neústupní, rozhodní. Nyní není čas na kompromisy. Stejně jako Tygr se vrhá nesmlouvavě na svoji kořist, i vy se vrhněte na svůj cíl. Důležité je, abyste se v následujícím období dokázali rychle rozhodovat. Nerozhodnost vás zpomalí a silná vlna začátku vám uteče. O to pomaleji pak budete pokračovat dále. Nyní je důležité začít. Co a jak dál nechte až na dalšího vládce, který Tygra vystřídá.

Kdo má v Astrotypu tygra,tak nebude mít s touto energií problém, zná ji a ví proč se umí tak rychle rozhodnout.

Pokud nevíte jaké energie máte vy ve svém Astrotypu, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vás seznámím s tajemstvím sebepoznání.