Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

V přírodě vše kvete, teplota vzrůstá a na nás začíná působit první ohnivé zvíře a tím je had.

Had přebírá vládu po Drakovi, který vám měl pomoci ujasnit si své skutečné plány a vize. Měl vám ukázat cestu a směr. Navíc duben, jako Mezidobí země, vám měl pomoci zhodnotit vaše dosavadní aktivity a vše nastavit tak, abyste se v následujícím letním období mohli co nejvíce svým cílům přiblížit. Aby vám Oheň opravdu pomohl dosáhnout úspěchu, je třeba, aby vše bylo dopředu dokonale promyšleno, abyste se již dále nemuseli přemýšlením zdržovat a veškerou energii mohli věnovat jen cestě za cílem.

Had se nejvíce věnuje dokonalosti. Dokáže vše promyslet a vymyslet tak, aby bylo dosaženo cíle a vše probíhalo na té nejvyšší a nejlepší úrovni. Dokáže skloubit vášeň energie Ohně se svým velmi silným intelektem. Proto se v tomto období věnujte přemýšlení nad tím, jak svých cílů dosáhnout, jak vše udělat, jak postupovat. Had koná jen když opravdu ví. Pokud si tedy nebudete stoprocentně jisti, nedovolí vám Had, abyste něco dělali. Zůstanete pak zacyklení v neustálém přemýšlení, které však nevede k žádné aktivitě. V takovém případě vás energie
Hada začne velmi tížit a vy zůstanete stát na místě. Uzavřete se do svého nitra, budete mít pocit své vlastní neschopnosti jednat, vše vám začne unikat a Had vás může stáhnout až do hlubokých depresí. Aby si byl Had jistý, že ví, musí vše řádně nastudovat. Využijte proto zbytek energie Mezidobí země (do 4.5.), které pomáhají přemýšlení. Jakmile si budete jisti, že víte, přestaňte přemýšlet a vrhněte se do akce.

Pozor na to když máte v astrotypu hada, je zde nebezpečí,že tyto energie ma vás budou působit silněji. Můžete mít skličující pocity a můžou se objevit i úvahy o sebvraždě. Raději vše promyslete a začněte konat, máte na to. Had je dokonalý a inteligentní.

A pokud nevíte o svých energiích ve vašem astrotypu, neváhejte mě kontaktovat, společně to rozebereme. Jsem tu pro vás a těším se na vás. Jana Najmanová