Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Nalézáme se nyní v období tzv. nejvyššího jangu. Působí na nás hned několik ohnivých energií s jangovým (aktivním nábojem). Po energetické stránce jsme tedy na vrcholu enerií během roku.

Červen je měsíc, který nabízí nejvíce aktivity a dodává nám sílu zvládnout úplné maximum. Letní slunovrat pak bude znamenat úplný vrchol, po kterém začnou energie opět pomalu slábnout. A tomuto období říkáme období KONĚ. Když si představíte koně, pak si můžete jasně uvědomit, jakou kvalitu energie nejsilnějšího měsíce v roce mají. Kůň je krásné, ušlechtilé zvíře. Miluje pohyb. Ke šťastnému životu potřebuje volnost a svobodu. Divoké koně žijí ve volné přírodě ve stádech. Tím akumulují svoji sílu. Pro život člověka to znamená, že by měl být co nejvíce obklopen lidmi, které má rád a kteří mají rádi jeho. Letní období je tak nejlepším pro různé společenské akce, kde vládne uvolněná nálada, lidé se radují, jsou veselí apod. Nezapomeňte být v těchto měsících co nejvíce společenští, být mezi lidmi a chodit na různé společenské akce. Neseďte doma. Jděte ven, užívejte si krásných dlouhých dnů v přírodě. Jezděte hodně na výlety. Nezdržujte se dlouho na jednom místě. Volnost znamená i svobodu. Neměli byste se proto příliš „svazovat“ pevnými plány. Řiďte se raději momentální náladou.

Protože energie Koně je silně ohnivá, patří k ní vše, co se týče lásky, chtíče, sexu a vášně. Hrozí tedy určité riziko nevěry či rušení vztahů, které se mohou v těchto měsících jevit až příliš „spoutávající“. Energie Koně patří také k tzv. nejvyššímu JANGU. Je to tedy nejsilnější a nejaktivnější energie roku. Proto byste v tomto období měli jet opravdu naplno. Věnujte se všemu s maximální energií.