Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Kovová energie je v plném proudu, začíná na nás působit další zvíře s nábojem kovu a to je kohout. Jedná se tentokrát o kov klidný – jinový.

Kohout navazuje na vládu kovové Opice. Ta jako první přivedla kovové energie, které postupně navozují řád a pořádek po rozverném a uvolněném létě, kdy jako by bylo vše povoleno. A protože energie mají navazovat na sebe postupně, žádné rychlé zlomy, přivedla Opice kovové energie ještě volnou a hravou formou. Jak ale kov postupně sílí, Kohout si dá záležet na tom, aby vše začalo být tak, jak má být. Proto i začátek školního roku je poměrně dobře zařazen do tohoto měsíce, protože pomáhá učitelům vrátit děti do určitého řádu a žít podle daných pravidel. Stejně tak ostatní lidé postupně nastolí řád „všedních“ dní. Kohout vám má pomoci využívat pravidla k tomu, aby se váš život dostal do potřebného řádu, který vám pomůže se připravit na konec roku a zimní měsíce, ve kterých bude vládnout jen velmi slabá energie.

Pravidla si nastavte jak ve svém soukromém životě, tak i v práci. Pak jen stačí tato pravidla dodržovat a vše pak volně bude plynout k vašemu cíli. Dodržování pravidel velmi zjednodušuje život a nevyžaduje od vás tolik aktivních energií.

Kovová energie také patří k imunitě a ochraně zdraví proti vnějším vlivům. Proto dbejte hlavně na správné stravování s vhodným množstvím vitamínů a minerálů. Ke kovové energii patří také pikantní chutě, tak nezapomínejte na koření. Kohout má také rád kvalitu a krásu. Snažte se dbát i na styl svého oblékání. Musíte se cítit dobře a mít ze sebe dobrý pocit. Nebojte se „ukázat“ na veřejnosti, posílit svoji krásu a klidně být na sebe i trošku pyšní. Věnujte se hodně detailům. Vhodný měsíc pro uzavírání různých smluv, řešení interiérů, pořizování šperků apod.

V případě, že máte kovou energii nebo enregii kohouta ve svém astrotypu tak vám je tato energie blízká a bude se vám v tomto měsíci vše lépe dařit.

Pokud nevíte o svých eneriích, neváhejte mě kontaktovat, jsem tu pro vás abych vám pomohla najít harmonii.