Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Po chytré opici, která nám vládla v srpnu bude na nás dále působit kovová energie, a to kohouta. Jedná se o energii jinovou, která nás ještě více zklidní a dá nám schopnost vše do detailu promyslet.

Kohout nám nedovolí brát něco na lehkou váhu, nebo se vyhýbat povinnostem. Kovové energie jsou o řádu, pořádku a detailu. A přesně s tím Kohout přichází. Měli bychom se tedy vrátit k našim pravidlům a povinnostem a začít je brát opravdu vážně. Pokud to neuděláme, mohli bychom velmi rychle přijít o vše, čeho se nám podařilo v předchozích obdobích dosáhnout. A to by byla velká škoda. Pokud se vám letos podařilo dosáhnout plánovaných cílů a slavíte úspěchy ve svém životě, je to právě Kohout, který bude chtít tyto úspěchy ukázat a vyzdvihnout. Proto je září ideální měsíc pro různé slavnosti, vinobraní, dožínky apod. I vy ukažte, čeho jste letos dosáhli. Každé ocenění a chvála (samozřejmě ta zasloužená) přináší velmi důležitou energii pro vaši budoucnost. A nejen to, přispívá také k upevnění vaší sebedůvěry. Když už nic jiného, pochlubte se alespoň svými zážitky z dovolené (a nemusí to ani být ze žádného exotického místa, stačí z krásného výletu, či pohodové nálady na chalupě). Máte-li dítka školou povinné, Kohout vám velmi pomůže s přípravou. Zklidňující energie Kovu pomohou dětem dostat se zpět z letní „rozdováděnosti“ do určitého řádu a budou více a lépe vnímat pravidla, která jsou ve škole důležitá (škola je energie Kovu). Rozhodně dětem pomůže, budou-li se moci samy něčím pochlubit (zážitky z prázdnin, novým oblečením apod.). Na první den ve škole je hezky vystrojte, aby síla Kohouta byla co největší.

Nastavte si nový řád a řiďte se jím až do zimy. Řád vám pomůže daleko lépe zvládat vaše úkoly. Dodá vám pevnost, razantnost a nahradí slábnoucí aktivní energie, které budou stále více a více ubývat.