Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

Energie, která na nás v současnosti pusobí je silná energie dřeva. Dřevěná energie zajíce je jinová (pasivní), už to není o aktivitě prvního skoku jako u tygra, ale o taktickém řešení všech okolností.

Nyní je tedy nejlepší čas pro to, abyste si vytvořili skutečně dobře fungující zázemí pro své další aktivity. Pokud jste své plány rozjeli, je důležité, abyste měli ty nejlepší podmínky pro to, abyste v nich mohli pokračovat a zajistit si tak úspěch. Říká se, že Zajíc potřebuje a miluje svoji noru. A přesně tím byste se měli v březnu zabývat. Pokud se vaše plány týkají práce, pak si vytvořte správné pracovní prostředí, ve kterém se vaší práci bude dařit. Vyhoďte vše, co již nepotřebujete a co vás může v realizaci plánů brzdit nebo vyčerpávat. Netýká se to jen vybavení a věcí, ale také např. lidí. Ujistěte se, že máte kolem sebe jen takové lidi, kteří jsou schopni vám v realizaci plánů pomáhat. Dejte si dohromady ten správný tým, kde každý má svoji jasnou funkci a zodpovědnost. Najděte si ty správné systémy a pomůcky, které vám realizaci plánů usnadní.

Věnujte se proto vylepšení svého domova. Využijte k tomu jarní úklid. Zbavte se všeho nepotřebného a udělejte místo pro to nové, co vám přinese další radost do života. Ujistěte se, že vám vše funguje a že je vše na svém místě. Domov vám má přinášet radost, zázemí a bezpečí. Prostorem je ale také vaše tělo. Pro toto období je proto důležitá detoxikace – očista vašeho organismu.