Telefon: 724 004 893 | E-mail: info@energiefengshui.cz |

V tomto období na nás působí další dřevěná energie a tou je energie jangová (aktivní), která má atributy draka.

Moc, síla, inteligence, nadhled…… prostě velká a silná energie, která je schopna dosáhnout téměř čehokoliv. Díky této energii se nyní můžete opravdu silně zaměřit na své cíle.

Nechte síly Draka, aby vás pozvedly nad obzor, abyste mohli spatřit možnosti své budoucnosti. Budoucnost musí být vždy lepší, než přítomnost. Její rozvoj je právě v silách Draka. Jakmile si jasně uvědomíte svůj cíl, použijte energie Draka také k určení strategie, jak svého velkého cíle dosáhnout. Zvažujte všechny možnosti a příležitosti, které máte. Neomezujte se nyní na své současné možnosti.  Uvažujte ve velkém. Mějte však na paměti své možnosti a zdroje. Váš cíl nesmí být nikdy větší, než vaše zdroje energie. Váš cíl vás nesmí vyčerpat. Naopak, musí vás nabíjet čerstvou energií a silou, jakou má právě Drak. Co však Drak neumí je sledovat detail. Proto si musíte dávat na detail pozor vy sami, abyste neudělali zbytečnou chybu. Věnujte dostatečnou pozornost různým výpočtům, smlouvám apod., tedy všemu, kde je detail důležitý pro váš celkový úspěch. Zde byste v tomto období mohli udělat zbytečnou chybu, se kterou vám Drak nepomůže. Věnujte se tedy plánování a užívejte moc a sílu Draka.

Lidé, kteří mají ve svém astrotypu draka budou ve výhodě a lépe se jim bude plánovat. Jsou to jedinci, kteří to z nadhledu vidí i v jiných obdobích.

V případě, že nevíte jaké enegie máte vy astrotypu, s čím můžete v životě počítat, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vás podpořím při hledání vaší rovnováhy.